Elewacje z balchy

Blachę najczęściej układamy na dachu, ale umiejętnie dobrana i położona – sprawdza się znakomicie. Blacha nie jest najtańszym materiałem elewacyjnym ani najłatwiejszym do położenia,  dlatego materiału tego nie można powierzyć pierwszej lepszej ekipie. Trzeba do jej ułożenia znaleźć firmę specjalizującą się w pracach blacharskich. Nasza firma specjalizuje w pracach dekarskich, w ornamentach blacharskich i układaniu elewacji z  różnego rodzajami blachy: cynkowo-tytanowej, miedzianej itd.

Od czego zależy jak zrobiona z blachy okładzina będzie się prezentować na domu? Przede wszystkim od tego jak jest położona. My wiemy jak to się robi. Zajmujemy się tym od 27 lat.

Ile będzie kosztować i jak długo będzie nam służyć zależeć będzie głównie od rodzaju blachy.Do wyboru mamy stalową – ocynkowaną i powleczoną powłoką ochronną, nadającą jednocześnie kolor albo cynkowo-tytanową. Ta ostatnia jest droższa, ale też trwalsza i najbardziej odporna na uszkodzenia. Cena zależy także od „formy”- zwykła blacha płaska do łączenia na rąbek jest tańsza niż małoformatowe łuski albo panele z wygodnym systemem montażowym.

Dzięki 27 letniej działalności przy realizacji zleconych nam prac, uzyskaliśmy doświadczenie pozwalające nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nasze doświadczenie, gotowość współpracy, gwarantując jakość i estetykę prac oraz profesjonalne wykonanie.

Oferujemy również pełen zakres prac dekarskich:

  • kompleksowe remonty dachów
  • likwidacja przecieków
  • montaż obróbek blacharskich
  • montaż rynien i rur spustowych
  • ornamenty blacharskie

Remonty domów i elewacji

Kapitalny remont domu wymaga dobrego zaplanowania. Trzeba ustalić kolejność poszczególnych prac i opracować harmonogram. My wiemy jak to się robi i możemy Ci w tym pomóc. Robiliśmy to już dziesiątki razy i mamy niezbędny do remontu nowoczesny sprzęt. Znamy się na pracach rozbiórkowych i wykończeniowych. Wszystko co się wiąże z pracami budowlanymi nie ma przed nami tajemnic. Cały czas się szkolimy w nowych technologiach, pomożemy Ci wybrać najwłaściwszą, najlepiej pasującą do Twojego problemu. My się naprawdę na tym znamy. Remont domu, szczególnie remont kapitalny, wymaga dobrego zaplanowania. Nie powinno zaczynać się remontu bez rozważenia kolejności poszczególnych prac i opracowania harmonogramu. My wiemy najlepiej  jaka powinna obowiązywać kolejność robót. Niekorzystne czynniki takie jak deszcz, śnieg, mróz, wiatr, upał działają na ściany Twojego domu. …

Remonty dachów i usługi dekarskie

Nasza firma wykonuje generalne remonty dachów i systemów odwodnień a także modernizację i przebudowę poddaszy.

Wykonujemy:

  • generalny remont dachu, polegający na całkowitej wymianie pokrycia dachowego, czyli zdjęciu starego pokrycia i ułożenie nowego,
  • uzupełnienie i wzmocnienie drewnianej więźby dachowej,
  • remont komina przy realizacji wymiany pokrycia dachowego,
  • wymiana systemu odwadniającego,
  • generalny remont dachu wraz z modernizacją poddasza i przystosowaniu poddasza do celów mieszkalnych.

Wspólnie z Państwem ustalimy koszt i zakres remontu oraz listę potrzebnych materiałów. Znamy najnowsze technologie i doradzimy z której z nich powinniśmy skorzystać w tym wypadku.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi.Cookies |   Katarzyna Dorycka-chorwacja4u

© dachyElewacje 2015