Dlaczego powinniście Państwo wybrać nasza firmę?

 

  • posiadamy duże doświadczenie, firma istnieje od 1988 roku,
  • pracę wykonujemy dokładnie zwracając uwagę na szczegóły, bo to one decydują o estetyce i jakości wykonanych prac,
  • służymy fachową pomocą i radą, wynikającą z naszej praktyki. Widząc plany i projekty, wiemy jak to będzie wyglądać po ich realizacji. Ponieważ wiele razy poprawialiśmy źle wykonane prace, naprawdę możemy pomóc swoim doświadczeniem, doradzając we wstępnej fazie projektu,
  • wiele razy wykonywaliśmy prace, które inne firmy uznały za niemożliwe do wykonania,
  • nie akceptujemy wśród naszych pracowników niedokładności i niesłowności,
  • prace wykonujemy starannie i szybko
  • praca jest nasza pasją, dlatego cały czas szkolimy się w nowych technologiach

Blacha cynkowo-tytanowa

Specjalizujemy się szczególnie w pokrywaniu dachów blachą cynkowo – tytanową. Dlaczego akurat dachy cynkowo-tytanowe?
Blacha cynkowo-tytanowa jest bardzo trwała. Nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych. Wystarczy ją od czasu do czasu umyć wodą i oczyścić z kurzu.
Wykorzystanie blachy cynkowej ma już kilkuset letnią tradycję. Do dnia dzisiejszego istnieją domy, których dachy pokryte są blachą cynkową a mają po sto lat. Wymagania w zakresie parametrów fizyko-mechanicznych wzrosły, między innymi na wskutek zanieczyszczenia środowiska. Zostały opracowane nowe technologie produkcji blachy cynkowej następnej generacji, czyli blachy cynkowo-tytanowej. Blacha cynkowo-tytanowa stanowi dobre tworzywo, ponieważ można ją doskonale formować i przerabiać, nie ujmując nic estetyce. Na powierzchni pod wpływem warunków atmosferycznych, tworzy się samoczynnie warstwa ochronna, która ma wysoką odporność na korozję, nadając również estetyczny wygląd.

Blacha miedziana

Sztuka pokrywania dachów miedzią, wykształciła się na przestrzeni wielu wieków. Miedź jest bowiem stosowana już od starożytności. Blacha miedziana to znakomite pokrycie dachu, jest trwałe i niezawodne. Jest jednak też najdroższe. Cechą dla niej charakterystyczną jest wytwarzanie się patyny na jej powierzchni, co jest skutkiem działań atmosferycznych.
Warstwa patyny o grubości kilku mikronów jest niezwykle szczelna i zabezpiecza miedź przed utlenianiem. Na wskutek tego blacha miedziana nie wymaga konserwowania. Patyna powstaje po pewnym czasie.
Czasami blachę miedzianą poddaje się zabiegowi wstępnego pokrywania patyną, ma wtedy kolor jasnozielony.

Blachy miedziane łączone są w sposób tradycyjny, czyli na rąbek leżący lub stojący. Blacha miedziana łączona jest ponadto tzw. żabkami. Są to metalowe łączniki, które są przybijane do desek, którymi przykryta jest cała powierzchnia dachu. Zastosowanie żabek …

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi.Cookies |   Katarzyna Dorycka-chorwacja4u

© dachyElewacje 2015