Realizując remonty oraz usługi z zakresu wykończenia wnętrz wielokrotnie słyszymy od Klientów, że obawiają się nierzetelnych firm budowlanych, które wykonują pracę bez planu i kosztorysu, następstwem czego są liczne problemy związane z dotrzymaniem terminu oraz wydatkami. Dla naszej firmy kwestią fundamentalną jest satysfakcja Klienta oraz przejrzystość podejmowanych działań, dlatego też każdy remont lub prace wykończeniowe rozpoczynamy zawsze od wytyczenia precyzyjnego planu prac oraz skosztorysowania poszczególnych zadań. Na gruntowny remont mieszkania lub domu składa się wiele etapów, a odpowiednie planowanie, dobór technologii, narzędzi i sprzętu oraz materiałów pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia komplikacji, a przy tym jest to istotne ze względu na termin finalizacji prac.

Długoletnia obecność na rynku usług budowlanych i setki pomyślnie zrealizowanych remontów pozwoliła nam zdobyć bezcenne doświadczenie. Tym niemniej systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje oraz śledzimy nowe rozwiązania pojawiające się w naszej branży.

Ponadto dysponujemy profesjonalnym zapleczem sprzętowym i możemy zagwarantować, że wszelki powierzone prace zrealizujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, dbając o jakość i Państwa wymagania.

Prace realizowane w ramach remontów i wykończenia wnętrz obejmują:

  rozbiórki i wyburzenia;

  układanie glazury, terakoty, kamienia, gresu;

  układanie podłóg;

  układanie paneli ściennych;

  szpachlowanie;

  malowanie;

  tapetowanie;

  wykonanie sufitów podwieszanych;

  wykonanie zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych;

  wykonanie wylewek;

  wykonanie prac murarskich;

  montaż stolarki okiennej i drzwiowej wewnętrznej;

  montaż parapetów wewnętrznych;

  wykonanie instalacji sanitarnych;

  montaż urządzeń sanitarnych;

  wykonanie instalacji elektrycznych;

  montaż oświetlenia i urządzeń elektrycznych;

  adaptacje piwnic i poddaszy.