Na ofertę, którą przygotowaliśmy składają się również kompleksowe usługi dekarskie, a ich zakres obejmuje zarówno budowę dachów, jak również ich naprawy i remonty oraz wykonanie pokryć dachowych. Od początku naszej działalności sięgającej 1988 roku zajmujemy się pracami dekarskimi oraz blacharskimi, toteż możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, a co bardzo istotne systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje i poznajmy nowe technologie. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz narzędziami dedykowanymi do wykonania prac dekarskich, aby zapewnić naszym Klientom precyzyjnie wykonane usługi dekarskie stojące na najwyższym poziomie. Ponadto zawsze służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnej technologii prac oraz materiałów.

Usługi dekarskie

Technologia budowy dachów nie ma przed nami tajemnic. Specjalistyczna wiedza z zakresu dekarstwa, niezbędne kwalifikacje oraz wieloletnia praktyka zawodowa i setki zbudowanych od podstaw dachów to zaplecze, które pozwala nam dzisiaj oferować usługi dekarskie najwyższej jakości.

Zapraszając Państwa do skorzystania z naszych usług chcemy zagwarantować, że zawsze dobieramy optymalną, a jednocześnie sprawdzoną technologię prowadzenia prac dekarskich i korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz narzędzi.

Najczęściej realizujemy projekty dachów o konstrukcji typu:

  więźba krokwiowa,

  więźba krokwiowo-jętkowa,

  więźba płatwiowo-jętkowa,

  więźba płatwiowo-kleszczowa,

  więźby z dźwigaram.

Remonty i naprawa dachów

Zapraszamy także do skorzystania z naszej pomocy przy naprawach, remontach i renowacji dachów. Świadczymy kompleksowe usługi w ramach remontów i naprawy zarówno elementów konstrukcyjnych dachów, jak również wymiany lub uzupełnienia pokryć dachowych. Zawsze staramy się w pierwszej kolejności wybrać najlepszą z metod pracy, ale też zdiagnozować przyczynę zaistniałej usterki, aby wyeliminować jej źródło i ewentualne problemy, które mogłyby pojawić się w przyszłości.

Pokrycia dachowe

Wykonanie pokryć dachowych, które realizujemy w ramach usług dekarskich stanowi bardzo ważną część naszych usług, ponieważ kryciem dachów zajmujemy się od początku naszej działalności. Posiadana w tym zakresie wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam nie tylko wykonywać powierzone zadania profesjonalnie i bardzo dokładnie, ale także służyć Klientom kompleksowym doradztwem.

Kryjemy dachy wieloma rodzajami pokryć, najczęściej są to:

  materiały bitumiczne,

  blacha cynkowo-tytanowa,

  blacha miedziana,

  blacha powlekana,

  dachówka ceramiczna,

  dachówka cementowa.